Discover Events, 2006 yılından bu yana farklı alanlarda hizmetleri bulunan Asel Group bünyesinde yer alan bir organizasyon markasıdır.

2013 yılı itibari ile hizmetlerine başlayan marka, genç ve dinamik kadrosu ile Türkiye’de milli misyona uygun, ülkenin prestijine ve ticaretine katkı sağlayan fuar ve zirvelere imza atmıştır. Ana amaçlarında biri  yurt dışında önemli fuarlara milli katılım sağlayarak Türk firmaların bu organizasyonlara katılımlarını organize etmek olan Discover Events, , kongre, sempozyum, lansman, etkinlik yönetimi, konaklama, transfer, sahne tasarımı ve kurulumu gibi süreçlerin tamamını yöneterek müşterilerine vazgeçilmez bir hizmet sağlayıcı olarak çözümler sunmaktadır.

Geleceğe dönük planları ve vizyoner anlayışıyla büyüyüp gelişmeye devam eden marka, kurumsal değerler açısından başarı, memnuniyet ve istikrar kelimelerini kendisine pusula kabul etmiştir.Diğer Asel Group şirketleri gibi alanının en çok tercih edilen firması olma yolunda emin adımlar ile istikrarlı bir şekilde ilerlemektedir.

Sertifikalarımız

ISO 9001:2008
YURTİÇİ FUAR ORGANİZATÖRÜ
Araç çubuğuna atla